Genta Ismajli po ‘fluturon’ prej dashurisë, kjo foto tregon sa e lumtur është tani

Genta Ismajli po ‘fluturon’ prej dashurisë, kjo foto tregon sa e lumtur është tani

Nuk ka shumë që lidhja e saj me një biznesmen turk është bërë publike.

E qysh atëherë këngëtarja shqiptare nga Kosova, Genta Ismajli ka nisur të tregohet goxha aktive në rrjetet sociale, shkruan Insajderi.

MOS E HUMBISNI >  A ka bërë Skivi seks me Samantën?! Shikoni se çka thotë!

Marrë parasysh që këngëtarja po shihet tejet e dashuruar, në një foto që e ka publikuar disa orë më parë në “Instagram” ajo është shfaqur me një pozë sa të çuditshme aq edhe artistike.

Gjithë kjo energji e këngëtares ta jep ndjenjën se kjo e fundit po ‘fluturon’ prej dashurisë.

© Genta Ismajli [instagram]

Siç shihet në lokacioni që e ka vënë në imazh, Genta gjendet në Çikago të Shteteve të Bashkuara të Amerikës nga ku edhe më parë ka  ndarë imazhe me familjarë edhe me të dashurin e saj.

Kujtojmë se pavarësisht kësaj energjie nga Genta, projekti i saj i fundit mbanë titullin “Zjarr” dhe është publikuar 9-muaj më parë.

/ © Insajderi /

Lojërat me Dafina Zeqirin dhe Money – Përgjigjen në pyetjet provokuese