Genta joshëse brenda veturës së të dashurit

Genta joshëse brenda veturës së të dashurit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, është shndërruar në një prej personazheve më të përfolur të momentit.

Ajo po shijon lidhjen e saj të re me biznesmenin turk, Huseyin Usta, i cili jeton dhe vepron në Zvicër.

Genta tashmë nuk i kursen edhe fotografitë pranë partnerit, ku duket tejet e lumtur pranë tij.

Së fundi, Genta postoi një fotografi, në të cilën u shfaq brenda veturës super-luksoze të të dashurit të saj, ajo po mbante në duar një trëndafil të kuq, të cilin ia ka dhuruar i dashuri.

Genta po ashtu po punon në një projekt të ri muzikor me një artist turk, i cili akoma nuk është lansuar para fansave të tyre.