George Clooney ngjitet me vështirësi në avion pas lëndimeve të marra nga aksidenti me skuter

George Clooney ngjitet me vështirësi në avion pas lëndimeve të marra nga aksidenti me skuter

George Clooney është nisur së bashku me familjen e tij për në shtëpi, pasi ka kaluar disa ditë të mira pushimi në Sardenja të enjten në mëngjes, disa ditë pasi ishte plagosur në një aksident me skuter.

I shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Amal Clooney, 40 vjeçe, aktori u shfaq paksa i brishtë, ndërsa u përkul për të ndihmuar veten deri në shkallët e avionit përpara se të bënin udhëtimin e tyre në shtëpi me binjakët e tyre Ella dhe Aleksandër.

I veshur me një pantallona të bardhë, ylli i ekranit dhe fitues i çmimit Oskar, 57 vjeç, po ashtu nxori në pah edhe plagët e marra në krah nga aksidenti i tij i fundit.


 

George u pa duke marrë një dorë ndihmëse nga stafi mjekësor, teksa hipte në avion bashkë me gruan dhe fëmijët.

Në anën tjetër, Amal i qëndronte shumë pranë bashkëshortit të saj, duke e ndihmuar, teksa ai kishte vështirësi në ecje.

Këto javë kanë qarkulluar edhe disa imazhe, të cilat tregojnë momentin e tmerrshëm kur Clooney pësoi aksidentin me skuter.