Georgina festoi ditëlindjen, këto janë fjalët e ëmbla të Ronaldos

Georgina festoi ditëlindjen, këto janë fjalët e ëmbla të Ronaldos

E fejuara e yllit të Juventusit, festoi ditën e djeshme ditëlindjen e saj të 26.

Kjo ditë e rëndësishme nuk mund të kalonte pa festuar me personat familjes dhe pa marrë urime të ngrohta nga personat e dashur.

Cristiano Ronaldo postoi  në rrjetin e tij social ‘Instagram’ një foto nga ditëlindja ku bëri një urim special.

“Gëzuar dashuria ime! Të dëshiroj një ditë shumë të bukur! Je një femër fantastike dhe një nënë e shkëlqyeshme për fëmijët tanë. Të dua shumë e dashur!”