Getinjo feston ditëlindjen, kaq vjet mbush

Getinjo feston ditëlindjen, kaq vjet mbush

Rep-artisti i njohur, Getinjo gjatë ditës së sotme feston ditëlindjen e tij të 30-të, shkruan Insajderi.

Këtë ai e ka bërë të ditur përmes disa fotografive që ka postuar në rrjete sociale, teksa shume fansa dhe të afërt të tij kanë uruar reperin.

Shumë nga artistet e njohur uruan ditëlindjen e tij, por vëmendjen e pati vëllai i tij, Mozzik.

Në anën tjetër, reperi kishte shkruar në Instagram një mesazh për ditën e tij të veçantë.

“Unë nuk jam duke u bërë më i vjetër, por më i mirë dhe më i madh”, u shpreh Getinjo.

Ndërkohë theksojmë se “S’jam dorzu” është kënga e tij e fundit, që erdhi si duet me Stresin.

Ndërsa,këngëtari ende nuk ka bërë ndonjë paralajmërim për këngë të re për sezonin veror./Insajderi.com