Getinjo i shkruan Taynës: Jam fans i flaktë i joti

Getinjo i shkruan Taynës: Jam fans i flaktë i joti

Rep-artistët Mozzik dhe Tayna, e kanë publikuar sot projektin e tyre më të ri muzikor.

“Edhe ti” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip dhe u pëlqye mjaft shumë nga publiku. Para pak minutash Tayna i ka publikuar disa foto të shkëputura nga xhirimet dhe i ka pyetur fansat nëse u ka pëlqyer kënga.

Në sy ra komenti i Getinjos i cili si në shaka i ka thënë Taynës se është një fans i flaktë i saj.

“Tayna jam një fans i flakt. Përshëndetje nga Nigeria, e dua Shqipërinë”, ka shkruar si në shaka vëllai i Mozzik.