Getinjo tregon si i injoron vajzat: E rrej që jom homo

Getinjo tregon si i injoron vajzat: E rrej që jom homo

Getinjo njihet si një artistë që shpesh di të jetë provokues me këngë dhe postimet që i bën në rrjete sociale, ai e ka tepruar paksa me shkrimin e fundit.

Këngëtari orë më parë ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram ku ka ironizuar me shkrimin duke thënë: Bjondina vjen mem lyp mu prej rusisë bro qato që nuk du me i* , e rrej që jom homo.

Getinjo më pas e fshiu këtë postim nga llogaria e tij.

Sa i përket muzikës, kënga e fundit e tij titullohet ‘Daddy’ projekt ky që poashtu u kritikua për tekstin.