Getinjo zgjedh fjalët më të bukura për nënën

Getinjo zgjedh fjalët më të bukura për nënën

Getinjo ka postuar një fotografi pranë nënës, ndërsa nuk munguan fjalët e bukura për të.

Getinjo sjell kohë pas kohe imazhe në rrjete sociale, të cilat në të shumtën e kohës kanë të bëjnë me muzikën.

SHIKO EDHE > Djali i vozit “Ferrari”, Dani thotë “Krejt e kanë”

Së fundi, ai ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq pranë nënës, të cilën po e puthte në kokë.

Për krejt çka jam, i detyrohem nënës time”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, Getinjo bashkë me Mozzikun gjatë kësaj kohe janë shumë aktiv me koncerte.

Detaje të reja për rastin e “tentim-dhunimit” të Butrint Imerit, flasin protagonistët dhe psikologu