Ghetto flet për herë të parë pas lajmit që do të bëhet baba

Ghetto flet për herë të parë pas lajmit që do të bëhet baba

Reperi i njohur, Ghetto Geasy dhe moderatorja, Marina Vjollca pritën të bëhen prindër shumë shpejt.

Lajmi që Marina është shtatzëne bëri bujë të madhe në media, ku vetëm disa ditë më pas moderatorja e konfirmojë.

Ajo përmes një fotosencioni ku shihet së bashku më bashkëshortin e saj treguan se ajo është në pritje të ëmbël.

 

 

Ata u uruan menjëherë nga miq, familjar, dhe fansa duke iu dëshiruar një shtatzëni të shëndetshme Marinës.

Në lidhje më gjithë këto urime ka reaguar Geti për herë të parë, ku falënderuar gjithë ata që e kanë uruar që do të bëhet baba.

“ Në pamundësi që të ju a kthejë të gjithëve. Faleminderit nga zemra për urimet”, ka shkruar reperi në fotografinë e shpërndare në Instastory.

 

Në anën tjetër, kënga e fundit e Getit është bashkëpunimi me Stinën para një muaji.

Projekti deri më tani numëron rreth 2,6 milionë klikime në platformën Youtube./Insajderi.com