Gigi Hadid: Të jesh nënë është si asnjë punë tjetër

Gigi Hadid: Të jesh nënë është si asnjë punë tjetër

Gigi Hadid po kërkon kohë në pushimin e saj të lehonisë dhe po kthehet në punë dy muaj pasi mirëpriti një vajzë me Zayn Malik.

25-vjeçarja ka deklaruar se nuk ka punë si të jesh nënë por ajo ka vendosur të rikthehet në modelim.

Duke publikuar në Instagram, ajo tha se të jesh nënë është “një punë si asnjë tjetër”.

Ajo më pas u tha fansave të saj se po kërkonte të kthehej në punën e saj ditore, duke shkruar se ishte “përsëri në zyrë”.

Gigi është një nga modelet kryesore të Amerikës, duke ecur në pistat për Chanel dhe Prada para se të kishte fëmijën e saj të parë.

Ajo pa dyshim do të mirëpritet me krahëhapur, megjithëse që nga fillimi i pandemisë së koronavirusit dhe përmes shtatzënisë së saj, Gigi e ka kaluar kohën duke punuar pas kamerës./Insajderi.com

Mirror