Gigi Hadid zbuloi emrin e foshnjës por cili është kuptimi i tij?

Gigi Hadid zbuloi emrin e foshnjës por cili është kuptimi i tij?
Burimi i fotografisë: BACKGRID

Pas disa muajsh spekulimesh nga fansat, Gigi Haqdid zbuloi emrin e vajzës së saj, i cili është Khai.

Emri i vajzës së Gigi Hadid dhe Zayn Malik, Khai, duket se nderon rrënjët e tyre, shkruan Page Six, transmeton Insajderi.

Një burim i tha TMZ-së se Khai është homazh për gjyshen atërore të Hadid-it, e cila kishte emrin Khairiah.

Fansat sugjerojnë se Khai do të thotë “i kurorëzuar” në arabisht, ndërsa Malik do të thotë “mbret”, duke përkthyer fjalë për fjalë emrin e saj në “mbret i kurorëzuar”.

Njerëzit gjithashtu komentuan se Khair është emri i mesëm i motrës së vogël të Gigi, Bella Hadid.

Çifti nuk ka bërë ndonjë deklaratë zyrtare në lidhje me kuptimin që qëndron pas emrit. /Insajderi.com