Gigi Hadid zbulon emrin e vajzës në mënyrën më diskrete të mundshme

Gigi Hadid zbulon emrin e vajzës në mënyrën më diskrete të mundshme

Gigi Hadid dhe i dashuri i saj Zayn Malik, pritën disa muaj para se të zbulonin emrin e vajzës së tyre.

Këtë e zbuloi mami me një ndryshim në bio-n e saj në Instagram ku shkruan: “Mami i Khai-t”, njofton Insajderi.

Hadid dhe Malik njoftuan për lindjen e vajzës së fund shtatori të vitit të kaluar.

“Vajza jonë është këtu, e shëndetshme dhe e bukur,” -shkroi Zayn në një status më 23 shtatori. “Të provoj të shprehësh me fjalë se si po ndihem tani do të ishte  e pamundur. Dashuria që ndiej për këtë njeri të vogël është përtej kuptimit tim,”- shtoi ai. “Mirënjohës për njohjen e saj, krenar për ta quajtur timen, dhe mirënjohës për jetën që do të kemi së bashku.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zayn Malik (@zayn)

Disa orë më vonë, Gigi postoi një foto të dorës së Zayn teksa mban dorën e Khait. “Vajza jonë u bashkua me ne në tokë këtë fundjavë dhe ajo tashmë ka ndryshuar botën tonë,” shkroi 25-vjeçarja. “Në dashuri”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

Deri më tani çifti nuk kanë zbuluar portretin e vogëlushes po zbuluan emrin e saj pas muajsh spekulimesh nga fansat. /Insajderi.com