Gjashtë muaj pasi u martua xhudisti kosovar njofton se po bëhet me fëmijë

Gjashtë muaj pasi u martua xhudisti kosovar njofton se po bëhet me fëmijë

Një nga xhudistët më të suksesshëm kosovar, Akil Gjakova i dha fund beqarisë në gushtin e vitit të kaluar, duke u martuar me partneren e tij, Suela Muminovic. Aso kohe ceremonia e dasmës ishte bërë në Pejë, njofton Insajderi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Akil Gjakova (@akilgjakova)

Së fundmi, me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ai njoftoi se çifti tani po presin edhe një fëmijë.

Ai postoi një fotografi ku shihen çifti në një teren të mbuluar nga bora dhe bashkëshortja e tij mban një balonë që mbushur me helium ku shkruan, “Është djalë”, duke konfirmuar kështu edhe gjininë e foshnjës. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Akil Gjakova (@akilgjakova)