Harry dhe Meghan çdo herë e më shumë janë në kr" />

Gjenden eshtra njerzish te shtëpia e princit Harry dhe Meghan në Los Angelos

Gjenden eshtra njerzish te shtëpia e princit Harry dhe Meghan në Los Angelos

Harry dhe Meghan çdo herë e më shumë janë në krye të lajmeve, që prej kur lëshuan pallatin mbretëror për të qenë larg mediave.

Derisa së fundmi ka shokuar një lajm ku në mes është emri i çiftit të famshëm.

Në ditët e fundit pranë rezidencës së tyre janë gjetur eshtra të njerëzve.

Derisa një grup puntorësh po bënin gërmime në njërën prej pronave afër rrugës së pallatit po të njëjtit i zbuluan mbetjet.

Sipas antropologëve eshtrat janë prej disa vitesh dhe iu përkasin amerikanëve vendas, e që mosha e tyre ende nuk është përcaktuar.

Ndërsa, policia është në kërkime të ndonjë prove se a kanë lidhje dyshja që u zhvendosën nga pallati vitin e kaluar. /Insajderi.com