Gjendet i vdekur djali i Bobby Brown, vetëm pesë vite pas motrës së tij

Gjendet i vdekur djali i Bobby Brown, vetëm pesë vite pas motrës së tij

Djali i Bobby Brown, Bobby Brown Jr, ka vdekur në moshën 28 ​​vjeç – pesë vjet pasi këngëtari humbi vajzën e tij Bobbi Kristina.

Bobby Jr ishte gjysmë-vëllai i vajzës së Bobby me Whitney Houston, Bobbi, e cila vdiq në moshën 22 vjeç, në 2015.

Bobby Jr thuhet se u gjet i vdekur në shtëpinë e tij, sipas TMZ.

Shkaku i vdekjes në vend ende nuk është përcaktuar, por nuk ka ndonjë të dyshuar për vrasje dhe policia është ende në vendin e ngjarjes ndërsa vazhdon hetimet e saj.

Bobby Brown ka pësuar tragjedi familjare më parë, pasi gjysmë motra e Bobby Jr Bobbi Kristina u gjet e pajetë në një vaskë në shtëpinë e saj në Georgia, vetëm 22 vjeç.

Ajo ishte në ndihmë të jetës në spital për disa muaj para se të vdiste në korrik 2015.

Mjeku ligjor përcaktoi se shkaku i saj i vdekjes ishte ngulfatja në ujë dhe u gjet që ajo kishte nivele toksike të alkoolit dhe kokainës në sistemin e saj./Insajderi.com

Mirror