Gjiko i propozon martesë për herë të dytë Elitës live në emision

Gjiko i propozon martesë për herë të dytë Elitës live në emision

Është ndër moderatoret më të komentuara në media, Elita Rudi ishte e ftuar në emisionin “Piter Pan”, për të folur për herë të parë pas lindjes së djalit. Në fund të emisionit, Gjiko e surprizoi Elitën duke i ardhur në studio ndërkohë që ajo  mendonte se është në Itali.

“Ditën e parë që të kam pa e dija që do ishe gruaja ime, pastaj të propozova dhe the po. Më ke falur djalin më të mirë në botë, më ke falur botën. A do bahesh gruaja ime deri sa të plakem e të bëhem për pampersa?”, i tha Gjiko Elitës dhe nxorri kutinë e unazës.

Elita u përlot dhe çifti dhuruan shumë emocione teksa fëmijët e emisionit kërcenin rreth tyre.