Gjiko tregon sa të dashura i ka pas para Elitës

Gjiko tregon sa të dashura i ka pas para Elitës

Janë një ndër çiftet më  të komentuara në media që nga fillimi i lidhjes së tyre, Gjiko dhe Elita tani janë të martuar dhe kanë një djal.

Gjiko ishte i ftuar në emisionin “Nd’rrimi i natës” , ku habiti me një deklaratë të tij kur moderator e pyet se kush ishte e dashura e tij para Elitës.

Gjiko tha së Elita është e dashura e tij e parë.

“Elita është femra ime e parë. Jo, nuk kam patur të dashur” u shpreh Gjiko.