Granit Xhaka bënë “gjestin unik” për vajzën e dytë

Granit Xhaka bënë “gjestin unik” për vajzën e dytë

Granit Xhaka, njëri prej futbollistëve shqiptarë i cili korri sukses në karrierën e tij  është në vëmendje të mediave edhe për jetën private, shkruan Insajderi.

Ai është shumë i afërt edhe me publikun i cili nuk mungon asnjëherë duke postuar vazhdimisht në rrjetin social Instagram në të cilin ka arritur dy milionë ndjeksa.

Futbollisti ndan fotografi edhe nga jeta e përditshme, derisa së fundmi ka shpërndarë një video ku tregoi gjestin e veqantë që ai ka bërë për vajzën e tij.

Duke qenë se para pak kohësh u bë baba për herë të dytë, ai bëri tatuazh emrin e vajzës, datën e lindjes dhe orën.

Graniti me bashkëshorten e tij Leonita Lekaj, për herë të parë u bënë prindër në vitin 2019 dhe aktualisht qifti janë duke jetuar në Zvicër. /Insajderi.com

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)