Granit Xhaka po pret fëmijën e dytë – zbulon gjininë e foshnjës

Granit Xhaka po pret fëmijën e dytë – zbulon gjininë e foshnjës

Gati dy javë më parë, me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, futbollisti Granit Xhaka dha lajmin se ai dhe bashëkshortja e tij, Leonita Xhaka po presin fëmijën e dytë, njofton Insajderi.

Ai publikoi një fotografi me bashkëshorten, të bijën Ayanan, ku shkruan: “Familja jonë e vogël po rritet… mezi po presin të të takojmë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)

Ndjekës të shumtë uruan futbollistin për lajmin e ëmbël, duke pritur që së shpejti ai do të ndajë edhe gjininë.

Babai i një vajze me emrin Ayana, sot ndau një psotim në Instagram duke njoftuar ndjekësit se ai dhe bashkëshortja e tij Ayana po presin sërish një vajzë.

Ata kishin përgatitur disa ëmbëlsira ku shkruhej “Është vajzë” dhe “Motra e madhe Ayana”.

Më poshtë mund të shihni të plotë postimin e Xhakës në Instagram. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)