Grezda i realizon pozën nga krevati Oriola Marashit, por harruan një detaj

Grezda i realizon pozën nga krevati Oriola Marashit, por harruan një detaj

Modelja Oriola Marashi ka ardhur me një set të bukur fotosh, teksa ka pozuar natyrale nga krevati i saj. Me sa duket ka qenë i dashuri i saj, futbollisti Eros Grezda që i ka realizuar fotot.

Si shumica e djemve që nuk i vënë re detajet, Erosi nuk i ka thënë për etiketën që dukej në pantallonat e saj. Megjithatë modelja i ka postuar fotot, ku shfaqet pa pikë grimi në fytyrë dhe e veshur sport.

Etiketa ne fundshpinën e Oriola Marashit.

Por, nuk kanë munguar as fotot sensuale, ku duket se modelja seksi nuk ka veshur asgjë, dhe është mbuluar me një mbulesë të thurur, duke rrëmbyer vëmëndjen e ndjekësve.

 

Ky është dissi i Morenës për emisionin Review