Grida Duma rrëmben gjithë vëmendjen në dasmën e motrës, publikohen fotografitë

Grida Duma rrëmben gjithë vëmendjen në dasmën e motrës, publikohen fotografitë

Para dy ditësh, motra e Gridës i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me te fejuarin e saj në një ceremoni të bukur familjare. Me flokët brune, me onde natyrale, dhe me një fustan shumë të bukur të bardhë, Geris dukej një nuse shumë simpatike dhe e qeshur, e cila nuk ka ngurruar as t`i lidhe fustanin motrës së saj, Gridës.

E ndërsa më e bukura e të pranishmëve ka qenë padyshim Grida. Me një fustan të zi me tantellë beshë, në stilin e sirenës, Grida ka marrë gjithë vëmendjen.