Gruaja e djalit të Sali Berishës provokon në foton e fundit

Gruaja e djalit të Sali Berishës provokon në foton e fundit

Blogerja Armina Mevlani është edhe e fejuara e djalit të Sali Berishës. Ajo është e bukur dhe këtë e tregon në ҫdo paraqitje të saj.

Armina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo që bie në sy çdoherë në paraqitjet e Arminës është atraktiviteti dhe eleganca.

Mjaft atraktive është shfaqur edhe sot ku shihet në bikini.