“Gutnu qitni ju nasjen çka keni nermen”, menaxheri i Taynës thumbon Dafina Zeqirin

“Gutnu qitni ju nasjen çka keni nermen”, menaxheri i Taynës thumbon Dafina Zeqirin

Dy nga këngëtarët më të kërkuara të estradës, janë në përgatitje të albumit të tyre, shkruan SHQIP.com

Bëhet fjalë për këngëtaren , Dafina Zeqiri dhe reperen, Tayna të cilat kanë paralajmëruar së shumë shpejt do të lansojnë albumet.

Derisa, Dafinat  ka zbuluar 14 këngët që do ti përfshijë në album, ku shumica janë bashkëpunime dhe ende të padëgjuara, reperja nga Prizreni nuk ka zbuluar detaje.

 

Ishte menaxheri i Taynas, Rinori që ka treguar se albumi me 16 këngë po vjen.

Ndërkohë nuk la pa thumbuar Dafinën duke shkruar “ gutnu qitni ju najsen çka keni nermen”.

Kujtojmë se Dafina dhe Tayna dikur ishin shoqe shumë të mira madje edhe kishin bashkëpunuar duke sjellë këngën “Byebye”, që mori 65 milion klikime në Youtube.

Ato tashmë nuk ndjekin njëra-tjetrën as në rrjete sociale, duke konfirmuar lajmet se tashmë ato nuk flasin./Insajderi.com