“Hajr ishalla”, Ledri paralajmëron bashkëpunimin me Kidën e Butrintin

“Hajr ishalla”, Ledri paralajmëron bashkëpunimin me Kidën e Butrintin

Ledri, Kida e Butrinti kanë paralajmëruar bashkëpunim që pritet të lanësohet më 3 korrik të këtij viti, njofton Insajderi.

Në fotografitë që treshja ka publikuar në rrjetet e tyre sociale, shihen së bashku derisa kanë përfunduar edhe xhirimet e klipit.

Ndërkohë, Ledri sapo ka postuar një foto së bashku teksa shihen duke kaluar shumë mirë me njëri-tjetrin.

“Hajr ishalla”, ka shkruar ai në përshkrimin e fotografisë së publikuar në llogarinë e tij në Instagram.

Kënga e tyre mban titullin “Dale” dhe publikohet me 3 korrik. /Insajderi.com