Harry Styles zgjedh sërish për të dashur një grua më të madhe në moshë

Harry Styles zgjedh sërish për të dashur një grua më të madhe në moshë

 

Përvec muzikës dhe stilit të papërsëritshëm ka edhe një gjë karakteristike për Harry Styles – ai i adhuron gratë më të mëdha se ai në moshë.

Në disa fotografi që ndau ekskluzivisht “Page Six”, këngëtari shihet me aktoren Olivia Wilde. Kjo e fundi ka pak kohë që është ndarë nga partneri Jason Sudeikis me të cilin ka dy fëmijë, njofton Insajderi.

Wilde 36 vjeçare dhe Styles 26 vjeçar, bënë publike romancën e tyre kur u parë duar kapur në dasmën e agjentit të këngëtarit këtë fundjavë.

Ish-aktorja e “House” dhe Styles mund të kenë rënë për njëri-tjetrin në setin e trillerit të saj të ardhshëm psikologjik, “Don’t Worry Darling”.

Deri më tani, asnjëri nga të dy nuk kanë reaguar publikisht. /Insajderi.com