Hidhni një sy brenda shtëpisë luksoze së Jennifer Lopez

Hidhni një sy brenda shtëpisë luksoze së Jennifer Lopez

Ndër pronat dhe patundshmëritë e shumta të Jennifer Lopez dhe të fejuarit të saj Alex Rodrigues, së fundmi iu shtua edhe një shtëpi luksoze që e blenë për 40 milionë dollarë.

Një hapësirë gjigante dhe e bukur, ka shumëçka për t’i ofruar familjes së çiftit.

Shtëpia e vendosur në një oborr prej 40 hektarësh, ka dhjetë dhoma gjumi, 12 banjo, një ashensor, një bibliotekë, dhomë vere, kuzhinë të bukur, dhomë familjare, një shtëpi për mysafirë, shkruan Hello Magazine, transmeton Insajderi.

Kka gjithashtu një pishinë të pabesueshme dhe spa me pamje të bukur përtej oqeanit dhe horizontit të Miamit, si dhe një zonë të mbuluar shtrojë kabana për argëtim.

Më poshtë mund të hidhni një sy brenda ambientit ku jeton këngëtarja e famshme me gjithë familjen e saj. /Insajderi.com

Jennifer-Lopez-new-house-living-roomJennifer-Lopez-new-house-kitchenJennifer-Lopez-new-house-bathroomJennifer-Lopez-new-house-poolv