Hyri brenda shtëpisë ku çdo gjë filmohet, pamjet e italianes teksa hap këmbët në krevat dhe i del çdo gjë sheshit bëjnë xhiron e botës

Hyri brenda shtëpisë ku çdo gjë filmohet, pamjet e italianes teksa hap këmbët në krevat dhe i del çdo gjë sheshit bëjnë xhiron e botës

Në Itali ka startuar që prej të hënën reality show “Grande Fratello” ose siç njihet edhe si Big Brother.

Pjesë e këtij realit show është bërë edhe ish-basketbollistja italiane, Valentina Vignali, e cila që prej ditës së djeshme është bërë kryefjala e mediave italiane.

Kjo, pasi ajo është filmuar pa të brendshme. Teksa shkonte për të fjetur bukuroshja italiane është filmuar në një moment aspak të këndshëm, pasi teksa shtrihej ajo ka hapur këmbët dhe organi i saj gjenital është dalluar mjaft qartë.

Pamja e saj në shtrihej mbi shtrat pa të brendshme ka bërë xhiron e botës dhe ka nxitur fantazinë e fansave të saj.