I “çmendur” pas saj, fansi bën tatuazh në trup reperen shqiptare

I “çmendur” pas saj, fansi bën tatuazh në trup reperen shqiptare

Reperja kosovare Arta Memedi është bërë tashmë shumë e famshme me këngët ku nuk mungojnë diss-et për artistet e tjera të të njëjtës rrymë muzikore.

Shpeshherë Arta është vënë në qendër të vëmendjes edhe për sherrin me Taynën.

Reperja duket se paska fansa të çmendur pas saj pasi njëri prej tyre e ka bërë tatuazh. Ka qenë Arta ajo që e ka treguar surprizën që i ka bërë fansi i cili ka vizatuar fytyrën e saj në pjesën e parakrahut.

Kujtojmë që Arta dy muaj më parë u rikthye në muzikë pas 1 viti pauzë. Reperja publikoi këngën “Shote Galica”, që u komentua si diss për Taynën.

Gjurmët e Albin Kurtit dhe fëmijëria e tij

Gjurmët e Albin Kurtit dhe fëmijëria e tij Rrëfimet ekskluzive të familjarëve dhe të afërmve të Albin Kurtit.Morëm rrugën për të takuar personat që rrëfejnë për herë të parë fëmijërinë e Albin Kurtit, kësaj here nga vendi prej nga e ka prejardhjen ai, në fshatin Sukubinë të Malit të Zi.- Çfarë kishte fiksim Albin Kurti?- Pse e linte në gjysmë lojën me fëmijët e tjerë?- Cili ishte sporti dhe lënda që i pëlqente më së shumti kryeministrit në ardhje?- Pse babai i tij nuk e ndihmonte në detyrat e matematikës?Të gjitha këto do të mund t`i kuptoni në reportazhin e realizuar nga Insajderi në Sukubinë, Katërkollë e Ulqin.

Gepostet von Insajderi am Donnerstag, 31. Oktober 2019