I dashuri i Genta Ismajlit paralajmëron projektin e saj të ri

I dashuri i Genta Ismajlit paralajmëron projektin e saj të ri

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, duket se është në perfundim të një projekti të ri muzikor, njofton Insajderi.

Këtë gjë e ka bërë të ditur i dashuri i saj, biznesmeni i njohur turk, Huseyn Usta, përmes disa postimeve në rrjetet sociale.

Ne llogarinë e tij në Instagram, ai ka publikuar disa imazhe të këngëtares shqiptare, në mbishkrimet e të cilave nuk i ka kursyer dedikimet në shqip.

“Ti më merr frymën”, shkroi ai sipër një imazhi, ku Genta shfaqej mjaft atraktive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ustagenta🧿 (@ustagenta)


Më pas, i njëjti publikoi edhe një tjetër postim ku shfaqej shkronja G, e përpunuar si një logo, të cilën ai e ka quajtur “Logoja e jetës time”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ustagenta🧿 (@ustagenta)

Postimi i tij i fundit përfshinte një imazh të fytyrës së këngëtares, ku në pah vihej bukuria e saj dhe shkruante “së shpejti”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ustagenta🧿 (@ustagenta)


“Të dua shumë”, shkroi Ismajli në mbishkrimin e kësaj fotografie, e cila mesa duket është paralajmërim për këngën e saj të re që do të vijë së shpejti./Insajderi.com