I kopjoi koncertin- Reperi me famë botërore i kthen përgjigje Capital T: Mendjet e mëdha mendojnë njësoj

I kopjoi koncertin- Reperi me famë botërore i kthen përgjigje Capital T: Mendjet e mëdha mendojnë njësoj

Këngëtari i njohur Capital T, është një prej personazheve më të njohur të showbizzit shqiptar dhe pëlqehet shumë nga të rinjt në rrjetet sociale.

Capital T, është teje aktiv në  llogarinë e tij të Instagramit nga ku poston shumë foto dhe  video.

Pas kësaj reperi në postimin e tij i ka bërë tag reperin me famë botërore për t’i treguar se sa ngjajnë dy koncertet e tyre.

Gjithashtu këngëtari i mirënjohur shqiptar ka thënë se edhe Tyga duhet t’i bënte tag sepse frymëzimin mund ta gjesh kudo.

Por Capitali tregoi se edhe Tyga i ka kthyer një përgjigje, edhe pse ndonëse nuk pritej.

“Nuk e kam parë kurrë skenën tënde. Mendjet e mëdha mendojnë njësoj.”- ishte komenti i reperit të famshëm ku edhe vlerësoi talentin dhe punën e këngëtarit shqiptar.