fbpx

I lidhur apo beqar? Seldi konfirmon për herë të parë statusin e tij

I lidhur apo beqar? Seldi konfirmon për herë të parë statusin e tij

Ndarja e Seldi Qalliut dhe Mimoza Shkodrës në verën e 2018-s ka qenë një ndër lajmet më të bujshme të vitit që lamë pas.

Dhe më pas bashkëpunimi i tij me Keisi Medinin nisi thashethemet nëse, mes tyre kishte ndonjë romancë.

Ndërsa Keisi tregoi se mes tyre ka prej vitesh një marrëdhënie miqësore, për shkak se janë rritur bashkë, Seldi nuk kishte pranuar të fliste deri më sot për statusin e tij social.

Pas diskutimeve të mëdha, këngëtari e konfirmoi me një fjalë se për momentin nuk është në një marrëdhënie romantike me asnjë femër.

“Djalë beqar”, shkruan në mbishkrimin e fotos së publikuar në Instagram Seldi.

View this post on Instagram

Single boy 🤪

A post shared by Seldi Qalliu (@seldi__qalliu) on