I njëjti fustan: Dua Lipa e veshi vjet e Bebe Rexha sivjet

I njëjti fustan: Dua Lipa e veshi vjet e Bebe Rexha sivjet

Ditën e djeshme, u mbajt ceremomia e ndarjes së çmimeve “MTV EMA”, e cila u organizua në kushte të jashtëzakonshme si pasojë e pandemisë.

Shumë të famshëm ishin ‘prezent’ përmes “Zoom” nga vende të ndryshme të botës, që nga Lodra, Los Angeles dhe Rio de Janeiro, e shumë të tjerë pozuan me banera që kishin logot e MTV-s, nga komoditeti i shtëpisë.

Bebe Rexha u shfaq në event me një fustan të shkurtër nga Christopher Kane, kombinim shumë sensual i dantellës me saten, dhe çizme të gjata përmbi gjunj.

Bebe Rexha Wore Christopher Kane To The 2020 MTV EMAs

E foto e mbrëmjes, ajo i realizoi me banerin e MTV-së, në podrumin e shtëpisë.

Fustani që ajo kishte veshur, na kujtoi një të Dua Lipës, kur u paraqit në “Brit Aëards”, në vitin 2019. Për dallim nga Bebe Rexha, ky i Duas ishte më i gjatë dhe ngjyrë rozë, por i njëjti dizajn nga Christopher Kane, për pjesën e sipërme. /Insajderi.com

Dua Lipa in Christopher Kane @ 2019 BRIT Awards – Fashionsizzle