Ish burri i Kourtney Kardashian, Scott Disick po takohet me mikeshën e saj

Ish burri i Kourtney Kardashian, Scott Disick po takohet me mikeshën e saj

Kourtney Kardashian i ka bërë të gjithë konfuz përmes të një posti në Instagram

Ajo e ka quajtur mikeshën e  saj, Addison Rae, të dashurën e burrit të saj.

Addison Rae është bërë e famshme përmes llogarisë së saj në TikTok dhe tani qarkullojnë thashethëme se ajo po takohet me ish burrin e Kourtney, Scott Disick.

Addison ka lansuar një video në të cilën ajo shihet duke vallëzuar me Scott, gjë që i shtyri njerëzit të flasin.

Por ishte postimi i fundit i Kourtney që i habiti të gjithë. Ajo postoi një foto ku thuhet “E dashura e bashkëshortit tim dhe unë po shkëmbejmë story.”/Insajderi.com

View this post on Instagram

My husband’s girlfriend and I exchanging stories.

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on