Ish-çifti, Jennifer Aniston dhe Brad Pitt ribashkohen virtualisht

Ish-çifti, Jennifer Aniston dhe Brad Pitt ribashkohen virtualisht

Ish-çifti i famshëm, Brad Pitt dhe Jennifer Aniston ribashkohen për herë të parë në ekran pas vitesh, njofton Insajderi.

Aniston, Pitt dhe të tjerë të famshëm, do të jenë prezent virtualisht për një event bamirës “Fast Times”.

Dane Cook, Morgan Freeman, Henry Golding, Shia LaBeouf, Matthew McConaughey, Jimmy Kimmel, Julia Roberts, John Legend dhe Ray Liotta. Sean Penn do tw jenw poashtu pjesw e eventit.

Eventi tani do të transmetohet në 17 Shtator, gati një muaj pasi ishte vendosur fillimisht të transmetohej në 20 Gusht. Mbledhja e fondeve do të shkojnë për ndihmë mes pandemisë së vazhdueshme të Coronavirusit (COVID-19), me të ardhurat që shkojnë drejt organizatës jofitimprurëse të Penn, CORE (Community Organized Relief Effort) dhe REFORM Alliance.. /Insajderi.com

Burimi: People