Ish deputetja marton të motrën nën tingujt e protestës ‘Rama Ik’

Ish deputetja marton të motrën nën tingujt e protestës ‘Rama Ik’

Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar protesta e opozitës në bulevardin e Tiranës, në një nga hotelet afër kryministrisë, ku pjesëmarrëse ishte ish- deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma.

Sipas ‘Newsbomb’, Gida nuk mund të ishte pjesë e protestës pasi po martonte motrën e saj. Dasma ishte madhështore dhe me 200 të ftuar ka tërhequr vëmendjen e të gjitha mediave.

Në disa foto, Grida shihet e veshur me fustan të zi teksa kërcen së bashku me nusen.

Pavarësisht zhurmës dhe thirrjeve të vazhdueshme ‘Rama Ik’ dasma e motrës së saj nuk u ndërpre dhe vazhdoi në qetësi.