Ish e dashura e Brooklyn Beckham i kushton këngë brutale për romancën e dështuar

Ish e dashura e Brooklyn Beckham i kushton këngë brutale për romancën e dështuar

Hana Cross, me të cilën Booklyn ka qenë në lidhje deri në vitin 2019, ka përdorur vuajtjen për të krijuar muzikë.

Djali i Victoria dhe David Beckham është fejuar para pak kohësh me trashigimtaren e pasur Nicola Peltz, mirëpo ka pasur një romancë të bujshme me Hana Cross gjatë vitit të kaluar, raporton Mirror, shkruan Insajderi.

Lidhja e tyre mori vëmendjen e të gjithëve, sepse Brockyn dhe Hana tregonin afeksionin për njëri tjetrin në public.

Tani Hana ka filluar karrierën e këndimit, me një prej këngëve e cila flet për ish të dashurin e pabesë. Burime të afërta me të kanë thënë se ajo nuk ka frikë të flasë për ndjenjat e saj, edhpese ish i dashuri është fejuar me dikë tjetër.

Brooklyn i la të habitur të gjithë kur i kërkoi martesë Nicola’s muajin e kaluar. Sipas raportimeve, unaza kushtoi 350.000 funta.

Mirëpo kjo vlerë nuk është dukur njejtë në sytë e Nicola’s sepse babai i saj, Nelson Peltz vlen 1.7 miliardë dollarë./Insajderi.com

 

 

View this post on Instagram

🔈🥺🔈🥺🔈 soon😬🙈

A post shared by Hana🥺 (@hancross) on