Ish-e dashura komenton Ronaldon: Të gjitha femrat i ulen në gjunjë

Ish-e dashura komenton Ronaldon: Të gjitha femrat i ulen në gjunjë

Raffaella Fico, ish e dashura e Cristiano Ronaldo është rikthyer edhe një herë të flasë për në lidhje me portugezin.

Teksa po komentonte akuzat e tij për përdhunim ajo u shpreh se nuk beson se portugezi është në gjendje të bëjë një veprim të tillë.

“Akuzat për përdhunim ndaj tij? Nëse do të ishin të vërteta, do të ishte diçka shumë e keqe. E kam të vështirë ta besoj që një djalë si ai, të cilit të gjitha femrat i ulen në gjunjë, mund ta abuzojë.

Me mua ka qenë perfekt, në shtrat nuk ka qenë asnjëhere I dhunshëm dhe shumë I sjellshëm.

Kujtojmë Kathryn Mayorga ka akuzuar Ronaldon se e ka përdhunuar në “Palms Hotel and Casino” në Las Vegas, me 13 qeshor të vitit 2009, akuza të cilat janë hedhur poshtë nga CR7.