Ish-konkurrenti i Për’puthen i jep fund beqarisë, dalin fotot nga ceremonia e fejesës

Ish-konkurrenti i Për’puthen i jep fund beqarisë, dalin fotot nga ceremonia e fejesës

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Albi Dhima i ka dhënë fund beqarisë.

Prej muajsh ai po shijon romancën e dashurisë, teksa mbrëmë ai dhe partnerja Hyrija janë fejuar.

Albi ka postuar disa foto në rrjetet sociale duke treguar pak nga ceremonia e fejesës.

Ata u uruan mjaft shumë nga ndjekësit e fansat e Albit, ku nuk munguan urimet as nga miqtë e emisionit Për’puthen.

Përndryshe, Albi gjatë emisionit Për’puthen ka pasur me afirmitet me konkurrenten Alesia./Shqip.com