Ish-Miss Kosova në lidhje me serbin, nis jetën e re në Dubai

Ish-Miss Kosova në lidhje me serbin, nis jetën e re në Dubai

Modelja e shpallur “Miss Universe Kosova 2016”, Camila Barraza është komentuar shumë së fundmi për jetë private. Modelja me origjinë argjentinase prej kohësh përflitej se është lidhur me një model serb dhe duket se thashethemet kanë qenë të vërteta.

Emisioni më i ri i showbizit: REVIEW

Camila dhe Djorde Jelic kanë nisur jetën e re në Dubai dhe nga atje postojnë vazhdimisht foto.

Shkak i kësaj lidhje, modelja ka pasur shumë kritika nga ndjekësit.

Camila ka lindur në Argjentinë por në vitin 2016 konkurroi në kompeticionin e bukurisë “Miss Kosova” duke fituar vendin e parë.