Ish-Miss Universe Kosova bëhet sërish nënë

Ish-Miss Universe Kosova bëhet sërish nënë

Marigona Dragusha ka ndarë ka sjellë në jetë një tjetër fëmijë, njofton Insajderi.

Lajmin e bëri të ditur në llogarinë e saj në Instagram, duke pozuar me foshnjën e saj të porsalindur. Modelja solli në jetë një tjetër djalë që e quajtën Lekë.

“Një tjetër bekim. Bebja ime, Leka”, shkruan ajo në postimin e saj.

View this post on Instagram

Another blessing❤️ my baby Leka

A post shared by Marigona Dragusha Rama (@gonadragusha) on

Ajo ka edhe një djalë me emrin Dren, që festoi ditëlindjen e 3-të para pak ditësh.

View this post on Instagram

Dren’s 3rd birthday!!!

A post shared by Marigona Dragusha Rama (@gonadragusha) on

Marigona u zgjodh si Miss Kosova Universe në vitin 2009 dhe zuri vendin e dytë pas Stefania Fernandez, në konkursin e bukurisë Miss Universe 2009. /Insajderi.com