Ja çka bën Unikkatili për Encën dhe Don Phenomin

Ja çka bën Unikkatili për Encën dhe Don Phenomin

Reperi nga “TBA”, Unikkatil ka përkrahuar këngën e mikut të tij Don Phenom, i cili i përket labelit të njëjtë.

Unikkatil ka shpërndarë këngën “Kujt po i han” dhe ka ftuar gjithë fansat e tij ta dëgjojnë këtë projekt.

Kujtojmë që “Kujt po i han” nga Enca dhe Don Phenom ka marrë mbi 1 milion klikime në kanalin YouTube.