Jaden Smith më në fund flet për thashethemet që është duke kaluar me Sofia Richie

Jaden Smith më në fund flet për thashethemet që është duke kaluar me Sofia Richie

Jaden Smith më në fund ka pranuar të flasë lidhje me thashethemet që ai është duke dalë me vajzën e këngëtarit Lionel Richie.

Këto thashetheme filluan këtë javë kur ata u panë në plazhë duke u treguar shumë intim me njëri tjetrin,

Sofia sapo është ndarë nga Scott Disick, ish i dashuri i Courtney Kardashian.

I pyetur për këtë marrëdhënie në intervistën iHeartRadio’s On-Air With Ryan Seacrest on Friday, Jaden u përgjigj: “Unë nuk kaloj kohë shumë në internet, për të parë thashëthemet, mirëpo unë dhe Sofie jemi shokë që 10 vite. Ne kemi shkuar në plazh për 10 vite poashtu”.

“Ne jemi vetëm miq që e duam njëri tjerin dhe ishte argëtuese”./Insajderi.com

Burimi: Mirror