“Jam i dashuruar”, zbulon reperi

“Jam i dashuruar”, zbulon reperi

Artisti Trim Ademi, Capital T, si nga publiku ashtu dhe nga mediat është një ndër më komentuarit e mbi këtë është njëri ndë më të susksesshmit në skenën muzikore.

Fansat e Capital T gjithmonë janë kuriozë për jeten e tij private, por qdo herë është treguar i fshehur duke mos treguar se a është në një lidhje,

Ndërkohë që pas videoklipit të projktit muzikor “C’est la vie” ku protagoniste e kishe modelen e njohur, Adriola Dushi, ishin në një afrimitet që bëri të përflitet se janë në lidhje, por dyshja vazhdon mohimin e saj.

Reperi ishte i ftuar në programin “Në Kurthin e Piter Pan”, dhe u pyet si është me lidhjet, ai u përgjigj duke thënë se është i dashuruar, mirëpo akoma nuk ka diçka konkrete.

Ai tha:“Ma kanë marrë zemrën. Jemi rrugës por s’kemi akoma diçka konkrete”, mirëpo si gjithnjë duke mos zbuluar emrin e partneres e këtu po që të gjithë e mendojnë vetëm, Adrola Dushi, kështu që presim nga dyshja. /Insajderi.com