Janë përfolur për lidhje, Noziy dhe modelja me një tjetër histori

Janë përfolur për lidhje, Noziy dhe modelja me një tjetër histori

Bukuroshja shqiptare Rike Roçi e cila mori famë marramendëse pas pjesëmarrjes së saj në “Big Brother” është përfolur herë pas here për një romancë të mundshme me reperin e njohur Noizy. Por gjithmonë modelja në daljet e saj publike e ka mohuar faktin se ka patur lidhje me të.

Modelja ka komentuar në një foto të një miku të përbashkët që ka me reperin, në të cilën kishte dalë edhe ky i fundit.

Roçi ka shkruar: “Vazhdon i rritet koka sa më shumë!”, duke iu referuar Noizy-t.