Jasmina e quan veten Bitcoin derisa thumbon dikën tjetër

Jasmina e quan veten Bitcoin derisa thumbon dikën tjetër

Ish-protagonistja e “Për’puthen”, Jasmina Kadriu, është një emër shumë i komentuar në mediat rozë edhe pse më nuk është pjesë e programit i cili tashmë ka përfunduar, shkruan Insajderi.

Ajo ishte edhe pjesë e turit të cilin ka zhvilluar ky program në qytete të ndryshme.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo shpesh po befason ndjekësit me imazhet dhe mbishkrimin e tyre.

Së fundi, ka sjell një fotografi ku ka vënë në pah linjat trupore teksa i duket vetja si Bitcoin.

“Ajo duket si bitcoin e këto tjerat po duken centa”, ishte mbishkrimi i kësaj fotografi e cila u pëlqye shumë nga ndjekësit e Jasminës./Insajderi.com