Jeniffer Aniston nënë për herë të parë?

Jeniffer Aniston nënë për herë të parë?

Burime për revistën Closer thonë se ribashkimi i kastit pwr xhirimet e edicionin special tw “Friends” e shtyu Jennifer Aniston të ndante lajmin me miqtë e saj, duke thënë se do të adoptonte një foshnjë. Raportohet se aktorja ka vendosur të adoptojë një vajzë nga shtëpia e fëmijës në Meksikë, “Casa Hogar Sion”.

Jennifer ka qenë mbështetëse e shtëpisë së fëmijës për një kohë të gjatë dhe miqtë e saj thonë se procesi i birësimit do të finalizohet deri në qershor, njofton Insajderi.com

Aktorja nuk e ka konfirmuar ende. Vite më parë, në 2011-ën, para se ajo të martohej me bashkëshortin e dytë, Justin Theroux, pati ende lajme për adoptimin e një fëmije nga Casa Hogar, por aktorja i ka mohuar raportime të tilla në të kaluarën. /Insajderi.com