Jenner joshëse në bikini

Jenner joshëse në bikini

Kendall Jenner, është parë nga paparacit këtë vikend teksa po i shijon disa ditë të plazhit në Monako.

Ajo është e shoqëruar nga nëna e saj, Kris Jenner dhe shoqja e ngushtë, Bella Hadid.

Ky pushim i saj, vjen pas ndarjes që Kendall e përjetoi me basketbollistin e famshëm amerikan, Ben Simmons.

Duke e pasur parasysh se Kendall është motra e Kim Kardashian, ajo me sa duket, ka forma krejtësisht ndryshe nga ajo.