Jennifer Aniston, 51 vjeç, tregon një figurë të pabesueshme në videon për stërvitje

Jennifer Aniston, 51 vjeç, tregon një figurë të pabesueshme në videon për stërvitje

Jennifer Aniston ka treguar figurën e saj që sfidon moshën, në një video të re stërvitjeje dhe ajo duket e pabesueshëm mirë.

Ish-ylli i Friends, 51 vjeç, veshi një komplet palestre ndërsa ushtronte në yoga mat në klip.

Ajo ishte duke filmuar një promovim të ri për kompaninë e shtojcave ushqimore Vital Protein, për të cilën Jen është një prej udhëheqëseve kreative.

Veshja e saj e lejoi atë të tregonte barkun dhe krahët e tonifikuar ndërsa bënte një seri shtrirjesh.

Jen kishte grim minimal dhe ishte zbathur ndërsa bënte ushtrime në video./Insajderi.com

Mirror