Jennifer Lopez nuk le shumë vend për imagjinatë në fotosesionin e ri

Jennifer Lopez nuk le shumë vend për imagjinatë në fotosesionin e ri

Jennifer Lopez nuk i la asgjë imagjinatës ndërsa u zhvesh për kopertinën e këngës së saj më të fundit, In The Morning.

Ikona e muzikës 51-vjeçare postoi në mediat sociale për të promovuar këngën e saj të re përpara publikimit të saj të premten.

Në kopertinë, J-Lo nuk kishte veshur asgjë tjetër përveç unazës së fejesës ndërsa vështronte joshëse kamerën gjatë fotosesionit të saj të fundit.

“Befasi! Këtu është arti zyrtar i kopertinës për # InTheMorning. Single del të premten @mertalas & @macpiggott,” shkroi ajo krahas postimit.

Ajo zbuloi gjithashtu më shumë fotografi nga fotosesioni i saj i fundit në llogarinë e saj personale në Instagram.

Një tjetër postim paraqiste muzikën nga single i saj i fundit së bashku me disa imazhe prapa skenave.

J-Lo tashmë ka marrë mbi 1 milion pëlqime për postimin goditës dhe është përmbytur me komplimente nga adhuruesit e saj./Insajderi.com

Mirror

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)