Jeta luksoze e Capital T, kaq shpenzon vetëm për një palë syze

Jeta luksoze e Capital T, kaq shpenzon vetëm për një palë syze

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar për jetën e tij profesionale po edhe për atë private, shkruan Insajderi.

Ai shpesh herë komentohet për jetën luksoze të cilën bën.

Capital T është duke qëndruar në Sarandë dhe nga atje nuk kanë të ndalura imazhet e shumta.

Mirëpo, vëmendja shkoi tek syzet e reperit të cilat arrijnë vlerën afro 600 euro dhe ora e tij 12 mijë e 500 euro.

Ndryshe, Capital T është duke shijuar suksesin e këngës “Magji” në bashkëpunimin me reperin, Kidda.

Reperi nuk ka paralajmëruar ndonjë këngë të re këtë kohë, por neve na mbetet të presim pasi që ai është gjithnjë më befasi./Insajderi.com